Зустріч освітян

Працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників провели зустріч з педагогічним колективом Малоперещепинського ліцею. Директорка Світлана Земляна наголосила на важливості побудови розвинених горизонтальних зв'язків, формування команди однодумців та тісної партнерської взаємодії. Консультантка Центру Олена Вовк ознайомила присутніх на заході із організацією роботи та функціями Центру. Євгенія Хмара презентувала вебсайт установи, розповіла про застосування штучного інтелекту на уроках та можливості використання чату GPT. Плідна робота педагогічного колективу ліцею щодо модернізації освіти, майстерного впровадження концепції «Нова українська школа», активна творча позиція освітян та постійний пошук нових форм і методів організації освітнього процесу були відзначені Подякою Новосанжарського ЦПРПП.

15:09 23.05.2024

Шановна Новосанжарська громадо!

Сьогодні вся Україна віддає шану Героям України тим, хто поклав своє життя за нашу з вами свободу, тих, хто боровся, захищав і зараз захищає Україну! Завдяки подвигу наших співвітчизників – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, холодноярців та воїнів УПА – Україна здобула омріяну Незалежність. А сьогодні завдяки сучасним героям — Героям Небесної Сотні, учасникам АТО, учасникам бойових дій — Україна гідно і надалі відстоює свою державність у війні з російським агресором. Українські Герої XXI століття показали всьому світу, що українці – не лише творці своєї власної історії, ми творимо нову історію Європи та світу. Сьогодні героїчне гасло «Слава Україні» звучить з вуст президента США, канцлера Німеччини і прем’єра Великої Британії. Ми довели всьому світу, що українці – це нація Героїв. Нація переможців. У цей день бажаю кожному українцю миру та злагоди в рідній оселі. Гартуймо тіло та дух, шануймо та пам’ятаймо всіх, хто боронить нашу державу як на землі, так і в лавах Небесної гвардії. Вічна і невмируща їм пам’ять. Здоров’я та Божого благословення захисникам та захисницям України! Слава Україні! Героям Слава! З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

09:24 23.05.2024

«Карітас Полтава» у селищі

З 2016 року у Полтаві працює регіональний центр міжнародного благодійного фонду «Карітас України», головна мета якого – нести в суспільство милосердя, любов, доброту та духовність, дотримуватися принципів християнської моралі.

09:18 23.05.2024

Вічна пам’ять і слава Герою!

Сьогодні, 23 травня, наш земляк, командир 3-го стрілецького відділення 3-го стрілецького взводу військової частини А 4020, сержант РАДЧЕНКО ЛЕОНІД ОЛЕКСІЙОВИЧ мав би святкувати свій 52-й день народження та, на превеликий жаль, цього не станеться… До війни Леонід Олексійович був будівельником. Багато трудився, вкладаючи тепло умілих рук в улюблену справу. Приклав свої зусилля і в будівництві Новосанжарського ліцею. Леонід був справжнім патріотом своєї Батьківщини і коли почалася війна він, наступного ж дня, пішов добровольцем і був призваний у роту охорони 2-го відділення Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. В зоні бойових дій, а саме - в районі населеного пункту Діброва, Луганської області, під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність в бою, ЛЕОНІД ОЛЕКСІЙОВИЧ загинув. Позитивним, добрим, щирим і чуйним – таким він був. А ще – відважним і цілеспрямованим. Для друзів він був підтримкою, для рідних – опорою. Важко, гірко і боляче втрачати найкращих. Та, завдяки таким, яким був РАДЧЕНКО ЛЕОНІД ОЛЕКСІЙОВИЧ, Україна вистоїть і обов’язково виборе свою волю, свою Перемогу. Вічна пам’ять і слава Герою!

08:16 23.05.2024

Вітаємо наших волейболістів!

У ліцеї №37 м.Полтав відбувся IV обласний етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» всеукраїнські шкільні ліги з волейболу» серед юнаків, в яких взяли участь п’ять кращих команд Полтавської області – переможці ІІІ етапу всеукраїнських змагань: команди Полтавського, Лубенського, Миргородського, Кременчуцького районів та команда-переможця закладів Полтавської міської ради. В напруженій боротьбі команда Новосанжарського ліцею посіла почесне друге місце та була нагороджена кубком, грамотами, медалями та солодкими призами від керівництва Полтавської обласної військової адміністрації. Вітаємо наших волейболістів з вдалим виступом і визначним досягненням! Бажаємо подальших перемог, продуктивних тренувань і сильного командного духу! Велика вдячність за підготовку спортсменів до змагань вчителю фізичного виховання Новосанжарського ліцею Олександру Дерев’янку та водію Валерію Коценку. Разом – до Перемоги!

17:13 22.05.2024

Щиро дякуємо за працю! Ви – кращі!

Двомісячник чистоти та благоустрою на території Новосанжарської громади триває. Сьогодні колективи виконавчого комітету та фінансового відділу Новосанжарської селищної ради, Новосанжарської дитячої школи мистецтв, територіального центру, публічної бібліотеки, селищного культурно-мистецького центру, відділу соціального захисту, КП «Джерело» направили свої зусилля на те, аби одне із найулюбленіших місць для відпочинку новосанжарців та гостей селища - «Козацький стан», де розташувалися альтанка Святої Покрови та місток закоханих, стало ще гостиннішим і привабливішим. Роботи там, звісно вистачало: розчистити територію від чагарників, скосити траву, яка швидко піднялася після дощів, пофарбувати бесідки та артоб’єкти. Щиро дякуємо усім, хто долучився і буде долучатися до акцій чистого довкілля в Новосанжарській громаді! Ви – кращі!

17:09 22.05.2024