Фото без описуСупрун Геннадій Іванович – голова Новосанжарської селищної ради.

Народився 1 січня 1971 року у селі Руденківка (Новосанжарський район Полтавської області) у сім’ї робітника. Після закінчення Руденківської середньої школи навчався у Полтавському будівельному технікумі транспортного будівництва. З відзнакою закінчив Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка.Працював вчителем у Великосолонцівській і Богданівській загальноосвітніх школах. З 2004 по 2014 рік – тренер-викладач Новосанжарської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

3 26 лютого 2014 року 20 листопад 2020 року голова Новосанжарської районної ради.З 27 листопада 2020 року селищний голова.Член партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». З 2002 року – голова Новосанжарської районної організації ВО «Батьківщина».Депутат Новосанжарської районної ради трьох скликань (2006 року обраний за списком «Блоку Юлії Тимошенко», 2010 і 2015 року – за списком партії ВО «Батьківщина»).З відзнакою закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Магістр державного управління за спеціальністю «Парламентаризм та парламентська діяльність». Одружений. Син Геннадій – аспірант Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Графік особистого прийому громадян на 2024 рік

Супрун Геннадій Іванович