Форма звернення

ФОРМА ДЛЯ ПОДАННЯ ЗВЕРНЕНЬ ДО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Селищному голові
П.І.Б

П.І.Б. заявника:

місце проживання заявника:

електронна поштова адреса заявника
(відомості про інші засоби зв’язку з ним):

____________________________________

_______________________________________________________________________________________

(викладення суті порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви
чи скарги, прохання чи вимоги)

Дата подання звернення                                                                підпис

Примітка: відповідно   до   ст.5   Закону України   «Про звернення громадян» в електронному зверненні  також  має бути зазначено  електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби  зв’язку  з ним.  Застосування  електронного  цифрового  підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Електронні звернення приймаються  відділом документообігу та контролю виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради на електронну адресу mega-upravlinnya@ukr.net та розглядаються в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення  громадян».

Завантажити Форму заяви