Відділ соціального захисту населення

Відділ соціального захисту населення Новосанжарської селищної ради

Полтавського району Полтавської області

Поштова адреса : вул.Незалежності,30/1 селище Нові Санжари, 39300

тел. 050 64 44 153, (05344) 3 - 40 - 84

електронна адреса : 45359306@ukr.net

Режим роботи :

Понеділок-четвер –  з 8.00 до 17.15

П’ятниця – з 8.00 до 16.00

Обідня перерва – з 12.00 до 13.00

КЕРІВНИЦТВО :

Бережна Оксана Олексіївна – начальник Відділу – тел. 050 64 44 153

СТРУКТУРА :

Сектор бухгалтерського обліку та звітності – тел. 050 64 44 153

Брехачко Олена Сергіївна завідувач сектору - головний бухгалтер обліку та звітності

тел. 050 64 44 153

Сектор у справах соціального захисту ветеранів та внутрішньо переміщених осіб (05344) 3 - 40 - 84

Охріменко Лариса Володимирівна – завідувач сектору у справах соціального захисту ветеранів та внутрішньо переміщених осіб (05344) 3 - 40 – 84

ДОПОМОГА ПІСЛЯ ПОРАНЕННЯ

РОДИНАМ ЗАХИСНИКІВ

ПАМ’ЯТКА СОЦІАЛЬНИЙ І ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ

Піклуватися про ментальне здоров'я – необхідність в умовах сьогодення. Ветерани війни та їхні родини можуть отримати безоплатну психологічну підтримку

Консультації надають за телефонами:  урядова гаряча лінія 1545; гаряча лінія кризової допомоги та підтримки Українського ветеранського фонду 0800332029; єдина ветеранська лінія Мінветеранів 0800505217; національна лінія підтримки “Veteran Hub” 0673482868. Центр психічного здоров’я та реабілітації МОЗ України “Лісова поляна” спеціалізується на психологічній допомозі ветеранам і людям, які пережили полон. Запис – за номером 0734506000. Допоможуть знайти психолога й отримати необхідну підтримку платформи “Ucare” та “Mental help”. Проєкт MARTA дозволить анонімно пройти тестування, зрозуміти психологічний стан, за потреби знайти фахівця. Доступний застосунок “База”, де зібрані матеріали про ментальне здоров’я і вправи для самодопомоги, є можливість написати фахівцеві й отримати відповідь. Застосунок доступний на App Store та Google Play. Свідоме ставлення до свого психічного здоров'я –                                                           важливий внесок у ментальну стійкість країни. Слава Україні!

08:51 26.07.2024

До відома жителів громади!

З метою створення умов для підготовки експертів, які будуть працювати з територіями та ґрунтами що постраждали від війни, залучення ветеранів до програми відновлення України та створення робочих місць для ветеранів після їх демобілізації, Громадська Спілка ,,Ініціатива ,,Жива Земля” в рамках реалізації проекту Сумським національним агарним університетом (Україна) у співпраці з Королівським аграрним університетом (Британія) та за підтримки Бернського університету прикладних наук (Швейцарія) планує провести безкоштовний тренінг на тему ,,Підготовка експертів з оцінки ґрунтів та відновлення територій пошкоджених внаслідок бойових дій”.

11:28 25.07.2024

Пам’ятка для УСЗНів / ЦНАПів з надання інформації нід час взаємодії з внутрішньо переміщеними особами

Під час взаємодії з ВІЮ, зокрема також і у випадках надання відмови у призначенні / продовженні виплати допомоги на проживання ВІЮ, УСЗІІам / ЦНАПам, виконавчим органам сільської, селищної, міської ради доцільно повідомляти про інші можливі варіанти державної підтримки, а також надавати інформаційні матеріали, зокрема у форматі онлайн.

14:35 14.06.2024

Єдина ветеранська лінія