Вічна пам’ять і вічна слава ГЕРОЮ!

Сьогодні минає два роки від трагічного дня непоправної тяжкої втрати нашого земляка, старшого солдата, старшого водія 1 стрілецької роти в/ч А2167 ЛУГОВСЬКОГО ЯРОСЛАВА РОМАНОВИЧА. Ярослав Романович народився 29 квітня 1978 року у селі Руденківка. Навчався у Новосанжарській школі. Після закінчення 11 класів пішов працювати в експедицію глибокого буріння, далі - робота в «Новофармі» та приватних підприємців нашого селища. Практично більшість свого життя присвятив роботі за кермом. З перших днів війни Ярослав без вагань став на захист нашої країни. Під час здійснення ворогом артилерійського та мінометного обстрілу 13 липня поблизу населеного пункту Вершина Бахмутського району наш славний земляк – Луговський Ярослав Романович, отримав поранення, несумісні з життям. Позитивним, добрим, щирим і чуйним – таким він був. А ще – відважним і цілеспрямованим. Для друзів він був рятівною підтримкою, для рідних – опорою. Важко, гірко і боляче втрачати таких, яким був Ярослав Романович. Та завдяки таким як він Україна вистоїть і обов’язково виборе свою волю, свою Перемогу. Вічна пам’ять і вічна слава ГЕРОЮ!

08:28 13.07.2024

Вічна та світла пам’ять Герою!

Сьогодні минає два роки, як передчасно й трагічно обірвалась життєва дорога жителя с.Драбинівка, сержанта, командира відділення 1-ї стрілецької роти в/ч А 2167 ЦВІТЧЕНКА ЕДУАРДА ВАЛЕНТИНОВИЧА. Народився Едуард Валентинович 21 серпня 1971 року. Після закінчення школи вступив до Полтавського сільськогосподарського інституту, згодом проходив військову службу. Повернувшись з армії у рідне село, він одразу пішов працювати до Драбинівського сільського будинку культури художнім керівником, а пізніше став директором закладу. З січня 2002 року працював комбайнером, трактористом-машиністом сільськогосподарського виробництва ТОВ «Чиста криниця». Був мобілізований 24.02.2022р. Загинув 13 липня 2022 року під час здійснення ворогом артилерійського та мінометного обстрілу позицій підрозділу поблизу н.п. Вершина Бахмутського району Донецької області. Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Важко, гірко і боляче усвідомлювати втрату таких героїв, яким був ЦВІТЧЕНКО ЕДУАРД ВАЛЕНТИНОВИЧ. Щирі співчуття рідним і близьким. Вічна та світла пам’ять Герою!

08:26 13.07.2024

Вічна та світла пам’ять Герою!

Сьогодні, 12 липня, наш земля, житель с.Малий Кобелячок, військовослужбовець Збройних Сил України, командир радіовідділення взводу зв’язку, молодший сержант ОЛІЙНИК ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ мав би відзначати свій 40-річний ювілей. Попереду стільки цікавого, приємного, важливого повинно було статися в його житті. Та не судилося... Мужньо виконавши свій обов'язок, Олег Васильович загинув 2 червня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області. Народився Олег в селі Малий Кобелячок. По закінченню місцевої школи, навчався в професійно-технічному училищі, де здобув професію електрика. Далі двадцять років працював по спеціальності на будівництві. З початком повномасштабного вторгнення, будівництво призупинилось і Олег свою трудову діяльність продовжив в Полтаваенергозбуті, де знайшов гідне застосування своїм умінням і досвіду. 29 березня 2023 року Олег Васильович був мобілізований у ряди Збройних Сил України. Проходив військову службу віддано і чесно. Кількамісячне навчався у Десні, а далі бойові дороги повели Олега від однієї гарячої точки України до другої: Дніпро, Ізюм, Куп’янськ, Костянтинівка, Суми, Чернігів, Запоріжжя… Товариським, дотепним, кмітливим і рішучим… Таким був ОЛЕГ для товаришів-побратимів. А ще добрим і щирим, уважним і турботливим для найрідніших. Немає слів, аби виразити біль утрати людини доброї, щирої, працьовитої. Людини, яка любила життя, свою родину, свою країну. Саме таким був ОЛІЙНИК ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ. Таким він залишиться назавжди. Вічна та світла пам’ять Герою!

12:53 12.07.2024

Онлайн гра "Щось пішло не так"

Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні розроблено онлайн-гру «Щось пішло не так».

10:40 04.07.2024

Увага! Зміна електронної пошти!

Новосанжарська селищна рада інформує про зміну офіційної електронної поштової скриньки з mega-upravlinnya@ukr.net на upravlinnya@novosanzharska-gromada.gov.ua

14:23 01.07.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ  ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ, ПЕРЕПРОФІЛЮВАННЯ (ЗМІНА ТИПУ) ТА ЗМІНИ НАЙМЕНУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ, ПЕРЕПРОФІЛЮВАННЯ (ЗМІНА ТИПУ) ТА ЗМІНИ НАЙМЕНУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ  ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ, ПЕРЕПРОФІЛЮВАННЯ (ЗМІНА ТИПУ) ТА ЗМІНИ НАЙМЕНУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ТЕРИТОРІЇ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ Найменування організатора громадського обговорення

16:48 28.06.2024

Стартував IV щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Співпраця органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства – наріжний камінь функціонування будь-якої сучасної держави. Повномасштабна війна лише збільшує кількість викликів, на які можливо відповісти виключно у співпраці між різними секторами. Розкажіть про свою історію співпраці з представниками інших секторів заради спільної справи. Які важливі проєкти допомогла реалізувати така взаємодія?

13:43 27.06.2024