Дата: від до Скинути

Оголошується проведення Тестування на знання Конституції України, яке присвячене 28-й річниці прийняття Конституції нашої Держави

Освітньою платформою Національного Фестивалю «Код Нації» оголошується проведення Тестування на знання Конституції України, яке присвячене 28-й річниці прийняття Конституції нашої Держави.

15:35 25.06.2024

Оголошується прийом заявок за трьома напрямами бюджетної підтримки в ДАР

25 червня 2024 року, о 10:00 у Державний аграрний реєстр розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію на 1 га оброблюваних угідь с.-г. призначення для виробників с.-г. продукції, які мають у власності та/або користуванні до 120 га земель с.-г. призначення

15:01 25.06.2024

Оголошено набір молодих спеціалістів – працівників соціальної сфери для участі у Молодіжному таборі

Програма підтримки ОБСЄ для України оголошує набір молодих спеціалістів – працівників соціальної сфери для участі у Молодіжному таборі з надання психосоціальної допомоги під час війни, який відбудеться з 30 липня по 2 серпня в Карпатах. Молодіжний табір відкритий для молодих спеціалістів – фахівців із соціальної роботи та соціальних працівників віком від 18 до 35 років, які працюють у державних та недержавних закладах надання соціальних послуг не більше 3 років.

14:53 25.06.2024

«Компас: рестарт та розвиток бізнесу» – освітня програма для підприємців ВПО

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з VECTOR GROUP оголошують набір на національну практичну освітню програму для 220 підприємців з-поміж ВПО, які здобудуть практичні знання та поштовх для перезапуску власної справи.

14:46 25.06.2024

Новосанжарська ДЕГС повідомляє!

В зв'язку з проведенням технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку буде припинено газопостачання до будинків за наступними адресами:

08:27 25.06.2024

Державні програми фінансової підтримки роботодавців, які облаштовують місця для ветеранів війни з інвалідністю

Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893).

14:47 24.06.2024

Чемпіонат з пляжного волейболу

У суботу 22 червня на центральному пляжі селища відбувся чемпіонат ТО ГО «ВФСТ «Колос» з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат, в якому взяли участь 22 команди Полтавської області.

13:19 24.06.2024

Оголошено конкурс з відбору психологів

Координаційним центром з надання правничої допомоги в період з 12 червня по 07 серпня 2024 року оголошено конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі – конкурс з відбору психологів).

09:01 21.06.2024