Новосанжарська селищна територіальна громада
Полтавський район, Полтавська область

Новини

Дата: від до Скинути

Шановні працівники медичного центру «Нові Санжари» Національної Гвардії України! Щиро вітаємо вас з 25-річним ювілеєм вашого закладу!

Шановні працівники медичного центру «Нові Санжари» Національної Гвардії України! Щиро вітаємо вас з 25-річним ювілеєм вашого закладу!

Протягом славної історії Новосанжарської оздоровниці змінювалися керівники, працюючий персонал, змінювалися його назви та зовнішній вигляд. Незмінними залишались професіоналізм і доброзичливість, з якими ви ставитеся до відпочиваючих, тих хто відновлював своє здоров’я, перебував і зараз перебуває на реабілітації. Низький мій уклін і глибока повага ветеранам, які чесно і добросовісно впродовж довгих років стояли на сторожі найціннішого – людського здоров’я. В умовах війни важлива ваша робота стала ще більше вагомою й відповідальною. І ви, кожен на своєму місці, робите все можливе для відновлення фізичних і моральних сил наших захисників. Щиро дякую вам за це. Адже, не жаліючи зусиль і часу, ви приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини – її життя. Нехай ваша нелегка праця приносить вам радість і прискорює нашу перемогу! Слава Україні! Зі святом Вас!

09:09 18.05.2024

Відкриття  меморіальної дошки в пам'ять Тищенка Ігоря В’ячеславовича

Відкриття меморіальної дошки в пам'ять Тищенка Ігоря В’ячеславовича

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна….Що залишаєш ти нам? Меморіальні дошки - як символ про тих, хто пройшов війну, хто своїми грудьми прикривав рідну землю. Сьогодні, 17 травня, на подвір’ї Дубинівської гімназії було людно. Всі зібралися, аби долучитися до важливої для всієї громади події – відкриття меморіальної дошки в пам'ять колишнього випускника, загиблого воїна, односельця Тищенка Ігоря В’ячеславовича. На урочистій церемонії були присутні батьки, рідні, друзі загиблого Героя, педагоги та учні, односельці. Щемні виступи першої вчительки Ірини Берлименко, класного керівника Тамари Ященко, директора Руденківського ліцею Андрія Дігтяря, депутата Новосанжарської селищної ради восьмого скликання Наталії Стрижак, пісня, яку зворушливо виконала директор Руденківського «Центру культури і дозвілля для молоді» Ілона Головко й урочиста, і в той же час, важка мить… Відкрили меморіальну дошку батьки Героя - Любов Кирилівна та В’ячеслав Анатолійович. Присутні хвилиною мовчання і квітами вшанували світлу пам’ять Героя, який ніколи вже не повернеться до рідного дому, а боронитиме рідну землю у лавах небесного воїнства. Відтепер пам’ятний знак на стіні школи буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг Тищенка Ігоря В’ячеславовича. Світла йому і вічна пам’ять. Допоки ми живі — житиме і пам’ять про нього.

19:06 17.05.2024

Отримали перемогу

Отримали перемогу

Цього року освітнім проєктом «Алаба», за підтримки ТОВ «Освітній портал», було започатковано і проведено І Всеукраїнський конкурс малюнку-розмальовки «Моя квіткова галявина». Юні митці Новосанжарського ЗДО №1 «Сонечко» з захопленням долучились до заходу надіславши на конкурс 18 робіт. З поміж 200 малюнків талановитих дітей з різних куточків країни було відзначено і наших вихованців та їх наставників. Марія Інзик нагороджена диплом Всеукраїнського конкурсу за II місце. Марійка вразила поважне журі майстерним зображенням краєвидів Новосанжарщини. Подяку за підготовку переможця конкурсу отримала вихователька Тетяна Феденко. Радіємо успіхам дітей, дякуємо колективу закладу дошкільної освіти «Сонечко» за розвиток креативності, творчих здібностей дітей, виховання любові до рідного краю.

18:03 17.05.2024

Новосанжарський центр професійного розвитку - в дії

Новосанжарський центр професійного розвитку - в дії

Центром професійного розвитку педагогічних працівників було підготовлено зустріч професійної спільноти учителів мовно-літературної галузі з українським письменником та краєзнавцем, автором творів «З Україною в серці, з шаблею в руці», «Болбочан: Поміж двох вогнів», «Нехай лихо спить», «Маловідома Новосанжарщина», - Юрієм Коцегубом. На зустрічі, що відбулася 15 травня на базі Новосанжарського ліцею, Юрій Миколайович зробив огляд своїх творчих напрацювань, розказав про історію їхнього створення. Присутні занурились в атмосферу тепла, затишку, доброти, які із кожним сказаним словом випромінював талановитий митець. Отриману інформацію про творчість Юрія Коцегуба педагоги зможуть використовувати на уроках літератури рідного краю. Консультантки Центру Олена Вовк та Євгенія Хмара ознайомили учасників професійної спільноти із організацією роботи та функціями установи у системі освіти Новосанжарської територіальної громади, презентували вебсайт Новосанжарського центру професійного розвитку педагогічних працівників, розповіли про ідеї застосування штучного інтелекту на уроках української мови та літератури. Присутні на засіданні освітяни обговорили Правила професійної спільноти, які необхідні для подальшої плідної роботи.

17:57 17.05.2024

Слава Герою!

Слава Герою!

Сьогодні, 17 травня, наш земляк, щирий патріот і людина непідкупної гідності й великого почуття обов’язку, командир відділення зенітно-ракетного взводу, молодший сержант ВУСИК Володимир Валерійович мав би святкувати свій 45-й рік народження. Не судилося…Герой, воїн, захисник, відважний син своєї Батьківщини. Володимир Валерійович спочатку брав участь в АТО на території Луганської та Донецької областей, а з моменту повномасштабного вторгнення став учасником добровольчого формування територіальної громади. Згодом долучився до лав Збройних Сил України, воював за кожен метр рідної землі. Позитивним, добрим, щирим і чуйним – таким він був. А ще – відважним і цілеспрямованим. Мав загострене почуття справедливості, умів згуртовувати навколо себе однодумців, користувався заслуженим авторитетом. Для друзів він був підтримкою, для рідних – опорою. Ті, хто знав Володимира може з впевненістю, сказати, що з ним було легко та приємно спілкуватися. Він завжди був готовий підтримати та домогти в складних ситуаціях, а з власними проблемами старався справлятися самостійно. Важко, гірко і боляче втрачати найкращих. Та, завдяки нашим героям таким, яким був ВУСИК Володимир Валерійович, Україна вистоїть і обов’язково виборе свою волю, свою Перемогу. Багатьох захисників забрала війна. Вони продовжують жити в наших серцях! Продовжують боротися з ворогом! Бо Герої не вмирають! Слава Герою!

08:05 17.05.2024

Хай доля береже вас і нашу прекрасну Україну!

Хай доля береже вас і нашу прекрасну Україну!

Відзначаючи Міжнародний день вишиванки, виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради на чолі із селищним головою Геннадієм Супруном, шле щирі свої вітання громаді. У святковий день єднання навколо українського споконвічного оберегу ми щиро бажаємо вам берегти, пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Перемоги і миру вам! Хай доля береже вас і нашу прекрасну Україну!

16:40 16.05.2024

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Щиро вітаю вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури − з Днем вишиванки, що символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Особливого значення набуло святкування Дня вишиванки в умовах триваючої російської агресії. Одягнена 16 травня вишиванка стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про українську нескореність. Тож нехай вишиванка ще більше єднає нас навколо перемоги. Цінуйте та поважайте своє – рідне! Долучайтесь до святкування Всесвітнього дня вишиванки! І хай доля береже нас і нашу прекрасну Україну! Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій, барвистого, як вишивка, яскравого і неповторного життя під мирним українським небом! З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

08:59 16.05.2024

Щиро дякуємо за працю!

Щиро дякуємо за працю!

Традиційно в Новосанжарській громаді щосереди проводяться заходи по наведенню благоустрою і чистоти там, де є потреба. Сьогодні колективи виконавчого комітету та фінансового відділу Новосанжарської селищної ради, відділу освіти, інклюзивно-ресурсного центру, Новосанжарської дитячої школи мистецтв, дитячих садків №1 «Сонечко» та №2 «Лелеченька», територіального центру, публічної бібліотеки, селищного культурно-мистецького центру, відділу соціального захисту, КУ «Новосанжарський центр соціальних служб», ДЮСШ, КП «Джерело» направили свої зусилля на фарбування паркану парку «Перемога» та наведення благоустрою території за будівлею автошколи. Щиро дякуємо усім, хто долучився і буде долучатися до акцій чистого довкілля в Новосанжарській громаді, добровольцям суспільно-корисної праці і небайдужим жителям громади.

14:07 15.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних