УПРАВЛІННЯ ДМС

Чи можна мати два діючих закордонних паспорти? – відповідаємо на актуальне запитання від громадян

Згідно з чинним законодавством, кожен громадянин України має право мати два чинних закордонних паспорта. Якщо, наприклад, людина подає документи на новий закордонний паспорт, при цьому старий є чинним, то вона має право залишити його.

08:36 22.04.2024

Як оформити паспорт громадянам з тимчасово окупованих територій

Повнолітні громадяни України, які проживали на тимчасово окупованій території і не оформлювали паспорт громадянина України, можуть зробити це на підконтрольній урядом України території. Для цього необхідно звернутися до будь-якого підрозділу Державної міграційної служби.

10:02 08.04.2024

Полтавщина: що робити, якщо паспортний документ втрачено за кордоном

Процедура звернення до уповноважених органів внаслідок викрадення паспорта є однаковою в більшості країн. Як і в Україні, закордоном необхідно відразу звернутись до найближчого відділення поліції для складання заяви про втрату паспортного документа.

13:38 29.03.2024

Міграційна служба Полтавщини роз'яснює: як забрати замовлені документи у підрозділі міграційної служби, перебуваючи закордоном

Якщо ви перебуваєте за кордоном й не встигли своєчасно отримати замовлений у підрозділі Державної міграційної служби закордонний паспорт чи ID-картку, то забрати ці документи можливо через закордонні дипломатичні установи України.

08:49 11.03.2024

Полтавщина: надаємо рекомендації з питань фотографування дітей на закордонний паспорт

Після досягнення 12-ти років дитину фотографують у підрозділі під час оформлення документів (безкоштовно). До 12 років можливі два варіанти: безкоштовно сфотографувати дитину у підрозділі — звичайно, якщо вона зможе спокійно дивитися в камеру і не боїться фотоспалаху (працівники роблять кілька спроб, серед яких можна обрати найкращий знімок);

08:49 04.03.2024

Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах міграційної служби? – відповідаємо на актуальне запитанн

Отже, виготовлені ID-картка та паспорт для виїзду за кордон зберігаються у підрозділах міграційної служби протягом двох років. Також громадяни мають можливість написати заяву і продовжити термін зберігання свого паспортного документа до трьох років.

08:21 26.02.2024

Необхідно перевірити стан готовності документа - скористайтеся онлайн-серп о сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів"

Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон: Пам’ятайте: Ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html), переваги якого уже оцінили мільйони українців!

09:20 12.02.2024