УПРАВЛІННЯ ДМС

Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах міграційної служби? – відповідаємо на актуальне запитанн

Отже, виготовлені ID-картка та паспорт для виїзду за кордон зберігаються у підрозділах міграційної служби протягом двох років. Також громадяни мають можливість написати заяву і продовжити термін зберігання свого паспортного документа до трьох років.

08:21 26.02.2024

Необхідно перевірити стан готовності документа - скористайтеся онлайн-серп о сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів"

Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон: Пам’ятайте: Ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html), переваги якого уже оцінили мільйони українців!

09:20 12.02.2024

Особливості оформлення дитячого закордонного паспорта

Нагадуємо мешканцям Полтавської області, що процедура оформлення дитячого закордонного паспорта відрізняється від документування дорослих – такий паспорт може бути оформлений з народження та видається на 4 роки, присутність дитини під час подачі документів не завжди є обов’язковою.

13:07 05.01.2024

Що таке унікальний номер запису в ЄДДР? - Міграційна служба Полтавщини відповідає на актуальне запитання від громадян

У громадян часто виникає питання, що таке унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та де його знайти на паспорті громадянина України в формі картки. Тож, інформуємо, що унікальний номер запису в реєстрі (УНЗР) знаходиться на титульній стороні ID- картки з правого боку знизу (над номером паспорта).

15:12 02.01.2024

Як оформити паспорт громадянам з тимчасово окупованих територій

Повнолітні громадяни України, які проживали на тимчасово окупованій території і не оформлювали паспорт громадянина України, можуть зробити це на підконтрольній урядом України території. Для цього необхідно звернутися до будь-якого підрозділу Державної міграційної служби.

13:03 26.12.2023

Міграційна служба Полтавщини: ID-картка - що потрібно знати

Отже нагадуємо, що ID-картка видається у разі:  досягнення 14-річного віку;  втрати/викрадення паспорта:  закінчення терміну дії паспорта;  зміни інформації;  виявлення помилки в інформації;  непридатності паспорта до подальшого використання;  присвоєння РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття;  замість паспорта зразка 1994 року (якщо власник не вклеїв фото в паспорт протягом одного місяця після досягнення 25 або 45 років, з урахуванням особливостей дії воєнного стану в Україні);  замість паспорта зразка 1994 року (за бажанням). Наголошуємо, що законодавство України не визначає кінцевої дати чинності паспортів громадянина України зразка 1994 року. Тобто, якщо Ваш паспорт-книжечка не має ніяких пошкоджень і містить актуальну інформацію - він є дійсним документом й обміняти його на ID-картку Ви можете за власним бажанням. Разом з тим, звертаємо увагу, що ID-картка видається: - зі строком дії 4 роки особам віком від 14 до 18 років; - зі строком дії 10 років особам, яким виповнилося 18 років і більше.  Для оформлення ID-картки можна звернутися до будь-якого підрозділу Міграційної служби у Полтавській області, незалежно від місця реєстрації.

10:04 11.12.2023