365 днів повномасштабного вторгнення

Сьогодні спливає страшна для кожного українця дата – рік від дня початку війни. Наше життя більше не ділиться на місяці чи тижні. Воно ділиться на час до і після. Та війна нас не зломила. Жителі Новосанжарської громади, як і всі українці, продемонстрували непереборну волю до свободи, стійкість,  мужність, свою готовність боронити Богом дану землю.

08:08 24.02.2023

Новосанжарки - чемпіони Полтавської області з волейболу

22 лютого у м. Лубни проходили фінальні змагання V Гімназіади Полтавщини з волейболу серед дівчат 2006-2008 років народження, в яких взяли участь і кращі представниці Новосанжарської громади. На спортивне дійство завітали 8 найсильніших команд Полтавської області, які стали переможцями зональних змагань, що відбулися 10 та 11 лютого в містах Полтавщини відповідно до географічного принципу.

14:16 23.02.2023

Підсумки збору коштів благодійного ярмарку

Жителі громади, старостинських округів, організації і підприємці селища, учні та вчителі Новосанжарського ліцею підтримали ініціативу Новосанжарської селищної ради й активно долучилися до участі в благодійному ярмарку, метою якого було зібрати кошти на автомобіль для батальйону спеціального призначення «Донбас», де служить наш земляк Джежелий Валерій Володимирович. На ярмарку були представлені творчі доробки талановитих новосанжарців і смаколики на будь-який смак. Малечу розважали казкові герої.

08:18 22.02.2023

Реєстрація ВПО на фінансову допомогу

⚡️⚡️⚡️Увага! Реєстрація ВПО на фінансову допомогу 6660 грн. для кожного члена сім’ї (до 4-х членів в сім’ї разом із представником) від "Карітас Полтава"😇 Громада: Новосанжарська селищна Дата: 22.02.2023 Час: 10:00 - 16:00 Місце: Площа Перемоги 2/2 БК, Нові Санжари

18:32 21.02.2023

Благодійний ярмарок

Шановні жителі Новосанжарської громади! 21 лютого о 12.00 в центрі селища на Народній площі відбудеться благодійний ярмарок, в якому візьмуть участь старостати, організації і підприємці селища, учні та вчителі Новосанжарського ліцею.

15:01 17.02.2023

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти! Шановні члени сімей загиблих, ветерани, миротворці! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

08:37 15.02.2023

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

09:07 09.12.2022