Вічна пам’ять і слава Герою!

Сьогодні ми із скорботою в серці поминаємо нашого земляка, мужнього воїна і патріота БАБЕНКА Андрія Миколайовича, жителя с.Лелюхівка, адже минає рік з того часу, як він приєднався до лав Небесного світлого воїнства.

09:06 23.07.2023

Вічна пам’ять захиснику України

Сьогодні захисник України, житель села Клюсівка старший солдат, механік-водій танка ТИЩЕНКО Ігор В’ячеславович мав би святкувати свій 43-й рік народження.

08:57 22.07.2023

Приєднуйся до ЗСУ! Прийшов час повертати своє!

510 днів і ночей збройні сили України протистоять північному агресору. Ціною надлюдськиї зусиль нам вдалось зупинити ворога й не дати йому можливості досягнути заявлених цілей. З почактку повносамсштабного вторгнення в Україні оголосили воєнний стан і загальну мобілізацію.  Тож, приєднуйся до ЗСУ! Прийшов час повертати своє! Ми, українці на своїй землі і нікому її не віддамо!

11:02 19.07.2023

До відома жителів селища!

Комунальне підприємство «Джерело» Новосанжарської селищної ради повідомляє, що 19 липня 2023 року в зв’язку з проведенням ремонтних робіт на свердловині № 1 (молокозавод) в смт. Нові Санжари з 8.00 до 17.00 не буде водопостачання.

17:03 18.07.2023

Опитування щодо захисту цивільних в Полтавській та Сумській області

Міжнародна неурядова організація «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту» (Center for Civilians in Conflict, CIVIC) засвідчує вам свою повагу! Будемо вдячні, якщо ви знайдете декілька хвилин заповнити цей опитувальник, аби ми могли якнайкраще зрозуміти поточний прогрес щодо захисту цивільного населення у вашій громаді, ключові безпекові надбання та яким чином можна було б покращити ситуацію.

14:22 18.07.2023