Щиро дякуємо за працю!

Дата: 15.05.2024 14:07

Фото без описуТрадиційно в Новосанжарській громаді щосереди проводяться заходи по наведенню благоустрою і чистоти там, де є потреба. Сьогодні колективи виконавчого комітету та фінансового відділу Новосанжарської селищної ради, відділу освіти, інклюзивно-ресурсного центру, Новосанжарської дитячої школи мистецтв, дитячих садків №1 «Сонечко» та №2 «Лелеченька», територіального центру, публічної бібліотеки, селищного культурно-мистецького центру, відділу соціального захисту, КУ «Новосанжарський центр соціальних служб», ДЮСШ, КП «Джерело» направили свої зусилля на фарбування паркану парку «Перемога» та наведення благоустрою території за будівлею автошколи. Щиро дякуємо усім, хто долучився і буде долучатися до акцій чистого довкілля в Новосанжарській громаді, добровольцям суспільно-корисної праці і небайдужим жителям громади.