Оновлено єдиний портал вакансій

Дата: 12.02.2024 14:21

У вересні 2022 року запрацював новий сервіс з пошуку роботи під назвою “Єдиний портал вакансій”. Це спільний проєкт Мінекономіки, Державної служби зайнятості та шести провідних сайтів з пошуку роботи – work.uarobota.uanovarobota.uapidbir.comgrc.uaua.jooble.org . Щоденно на сайті налічується  близько 200 тисяч вакансій, які оновлюються в режимі онлайн.

Наразі на “Єдиному порталі вакансій” відбулися деякі оновлення. Що ж це за новації?

По-перше. Оновлено інтерфейс порталу. Він став більш привабливим і зручним для відвідувачів.

По-друге. Додано три нові розділи категорій вакансій:

·   Вакансії відновлення.

Це актуальні пропозиції роботи у сфері будівництва, логістики та енергетики. Наприклад, водій автотранспортних засобів,енергетик, штукатур.

·   Вакансії Сил оборони.

Це пропозиції роботи як за військовими,  так і за цивільними спеціальностями, які забезпечать підтримку армії в тилу.

·   Вакансії для ВПО.

Велика перевага пропозицій з цього розділу у тому, що в них пропонується робота з наданням житла від роботодавця. Є в цьому розділі вакансії для  продавців продовольчих товарів, охоронників, оператора інформаційно-комунікаційних мереж, терапевта тощо.

Щоб швидко знайти потрібну інформацію, треба обрати регіон, вид зайнятості чи діапазон заробітної плати.

Якщо у вас є питання або ви потребуєте допомоги в працевлаштуванні, телефонуйте на “гарячу лінію” Державної служби зайнятості 0800 600 288, пишіть у канали-підтримки у Вайбер чи Телеграм або приходьте до найближчого центру зайнятості.

За додатковою інформацією можна звертатись до Новосанжарського управління Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою: селище Нові Санжари вул.Пролетарська, 2в або за телефоном 0631183028.