Вітаємо команду ліфтерів!

Дата: 23.01.2024 18:44

У суботу, 20 січня, в Полтаві проходив чемпіонат області з пауерліфтингу класичного жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп.

Понад 90 учасників з Кременчука, Решетилівки, Горішніх Плавнів, Миргорода, Кобеляк, Машівки, Диканьки прибули в прекрасний зал Полтавської ДЮСШ.

Організовані змагання пройшли на високому рівні, достойного рівня чемпіонату України. Розминочний зал, роздягальня, зал для виступу, інформаційні монітори, звукове забезпечення – усе свідчило про обсяг проведеної господарями роботи, за що їм велика подяка!

Представники Новосанжарського залу пауерліфтингу виступили на цих змаганнях.

Спочатку виступили екіпіювальники. Стрюк Роман пожав 110кг у категорії до 74кг, Рукас Вячеслав упорався з вагою в 115кг у категорії до 83кг. Обидва спортсмени отримали золоті медалі (до речі дуже оригінальні і високої якості). У підсумку маємо два перших місця.

Потім у другому колі виступали Волошин Олександр в категорії до 59 кг, де посів третє місце поступившись старшим спортсменам, пожав 75кг. Каторгін Владислав у категорії до 83кг, пожав 85кг і виборов 5 місце.

Спортсмени отримали задоволення від змагань, що в цей нелегкий час дуже необхідно. Вітаємо команду ліфтерів!