Пам’ять… Вона нетлінна і вічна….

Дата: 27.12.2023 16:53

Сьогодні, 27 грудня, у селі Кунцеве відбулася важлива для людських сердець подія – відкриття на будівлі школи меморіальних дошок в пам'ять колишніх випускників, загиблих воїнів, односельців Вусика Володимира Валерійовича і Янка Миколи Васильовича.

На урочистій церемонії були присутні батьки, рідні, друзі загиблих Героїв, педагоги та учні, односельці, селищний голова Новосанжарської селищної ради Геннадій Супрун, староста Лелюхівського старостинського округу Зінаїда Киричок.

Щемні виступи класних керівників, селищного голови, хвилина мовчання й урочиста, і в той же час, важка мить… Відкрили меморіальні дошки дружини Героїв - Вусик Наталія Петрівна та Янко Наталія Валеріївна.

Присутні хвилиною мовчання і квітами вшанували світлу пам’ять Героїв, які ніколи вже не повернуться до рідного дому, а боронитимуть рідну землю у лавах небесного воїнства.

Відтепер пам’ятні знаки на стіні школи будуть постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг Вусика Володимира Валерійовича і Янка Миколи Васильовича.

Світла їм і вічна пам’ять.

Допоки ми живі — житиме і пам’ять про них.