Засідання круглого столу в рамках «Всеукраїнського тижня громадянського суспільства»
15 вересня, в рамках запланованого «Всеукраїнського тижня громадянського суспільства», в малій конференц-залі Новосанжарської селищної ради відбулося засідання круглого столу із залученням представників органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій та інших зацікавлених служб.
Під час зустрічі поліцейські офіцери громади Артур Кобченко, Артур Федірець розповіли про ситуацію щодо правопорушень серед жителів громади та разом із працівниками служби у справах дітей, соціального захисту населення, благодійної організації «Інтерсос», у присутності секретаря селищної ради Таміли Музики, старости села Руденківка Марини Вусик визначили шляхи подолання даної проблеми і обговорили актуальні для територіальної громади питання:
- «Поліцейський офіцер громади» - правоохоронець, частина громади, друг;
- «Community policing» - взаємодія заради спільного безпечного простору;
- «Єдиний реєстр зброї» -доступність для громадян - власників зареєстрованої зброї;
- «Безпека дорожнього руху";
- Система відеоспостереження «Безпечне місто(село)»;
- Безпекові ініціативи поліції для громад - разом до безпекового середовища.