Підприємствам, установам та організаціям! Запрошуємо па навчання !

Дата: 02.08.2023 13:11

Фото без опису

Навчально-науковий Інститут бізнес-освіти ім. А. Поручника Київського національиого економічного університету ім. В. Гетьмана оголошує прийом документів вступників на другу (післядипломну) вищу освіту. Пропозиція має бути цікавою для тих, хто потребує опанування нової спеціальності або бажає вдосконалити набуті знання, вміння та навички за обраним напрямом.

Особливостями вступної кампанії 2023 року є запровадження денної форми навчання на деяких найбільш популярних програмах поряд з традиційною заочною.

До уваги вступників пропонуються наступні магістерські програми:

MBA універсальна (пакет за вибором):

українською

денна /заочна

англійською

охорона здоров’я

заочна

Фінансові інновації в управлінні бізнесом

денна/заочна

Компласпс-менсджмснт організацій

Бізпес-екопоміка і дата аналітика

Соціоекопоміка та управління персоналом

денна/заочна

Маркетинговий менеджмет

заочна

Облік і аудит в управлінні підприємницькою діялддіяльністюдіяльністю

Практична психологія

заочна

Державна політика та публічне управління

заочна

Важливим є те, то студентська аудиторія Інституту бізнес-освіти - це дорослі люди, фахівці з вищою освітою. Для наших студентів ми організовуємо зручний і комфортний графік навчального процесу, запрошуємо до викладання вітчизняних та іноземних фахівців (викладачів університетів та практиків).

Навчальним процесом на 2023/2024 навчальний рік передбачено навчання магістрів у дистанційному режимі.

Документи на навчання вступники можуть подати особисто через електронний кабінеї вступника, надіслати електронною поштою або подати 6езпосередньо в приймальній комісії Інституту бізнес-освіти.

Випускники Інституту бізнес-освіти отримують диплом магістра державного зразка.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на нашій сторінці: vww.ibo.kneu.edu.uа

м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка, 81 (м. Лук'янівська).

(044) 205-54-74

(098) 51 1-24-03