Вітаємо Вас на офіційному сайті Новосанжарської громади!

Звернення голови громади Супруна Геннадія Івановича:

Новосанжарський край – це мальовничий край з цікавими історичними витоками, багатим надбанням духовних та культурних цінностей минулого та сьогодення.Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу селищної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування. Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Новосанжарщини.На нашому сайті Ви знайдете безліч цікавої та корисної інформації. Формат сайту зручний у використанні. Швидко знайти потрібну інформацію допоможуть рубрики, кожна з яких містить властивий цьому розділу інформативний матеріал.Впевнений, що завітавши на наш сайт, Ви станете постійними читачами, тож бажаю Вам приємного перегляду і сподіваюсь на продуктивну співпрацю, адже тільки разом ми можемо зробити нашу громаду кращою!

Останні новини:

«Зроблено в Україні»

Пропонуємо місцевим виробникам долучитися до популяризації товарів, вироблених в Україні шляхом брендування виробленої продукції відповідним логотипом «Зроблено в Україні».

10:53 28.05.2024

До відома пасічників громади!

ТОВ «Елеватор «Чиста Криниця» повідомляє, що з 29 травня 2024 року по 10 червня 2024 року в ранковий час (06.00 год. до 10.00 год.) та вечірній час (18.00 год. до 22.00 год.) будуть проводитися обробітки посівів соняшнику засобами захисту рослин, які пройшли державну реєстрацію та включені до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, відповідно до Закону України «Про пестициди і агрохімікати», які межують з населеними пунктами : філія № 2 (620 га соняшник) : с. Мар’янівка, с. Руденківка, с. Великі Солонці.

09:56 28.05.2024

Новосанжарська селищна рада попереджає про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, розпалювання багаття в паркових зонах та поблизу лісових масивів.

Через масові підпали трави навесні забрудненість повітря димом виявляється не менш високою, ніж забрудненість повітря навіть від найсильніших пожеж на торфовищах.

14:42 27.05.2024

Вічна та світла пам’ять Герою!

25 травня ми із скорботою в серці поминаємо військовослужбовця, сержанта, командира бойової машини - командира відділення в/ч А 4053 115-ої окремої механізованої бригади, жителя с.Андріївка РАКУЛІНА Ігоря Миколайовича. Воїн народився 21 жовтня 1966 року в селі Андріївка. В 1984 році Ігор закінчив Соколовобалківську середню школу, проходив строкову службу в Києві. Після звільнення в запас, до 1990 року працював водієм у місцевому колгоспі ім. Шевченка, потім — водієм «швидкої» при школі-інтернаті. З 1994 року проживав у Полтаві, працював зварювальником у ТОВ «Українська сервісна бурова компанія». 9 березня 2022 року Ігоря призвали на службу у зв’язку з повномасштабним вторгненням. За кілька днів опинився на передовій, під містом Сєвєродонецьк, де загинув під час бойових 25 травня 2022 р. Указом Президента України № 570/2022 від 9 серпня 2022 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно). Важко, гірко і боляче усвідомлювати втрату таких героїв, яким був РАКУЛІН Ігор Миколайович. Щирі співчуття рідним і близьким. Вічна та світла пам’ять Герою!

08:22 25.05.2024

У Новосанжарській громаді провели навчально-польові збори випускників закладів загальної середньої освіти

Захід відбувся під керівництвом голови Новосанжарської громади за сприяння Полтавського обласного та Полтавського районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, інструкторів однієї зі штурмових бригад, місцевого ДФТГ. Ці навчально-польові збори стали підсумком двох років викладання предмету "Захист України". Учні під час зборів практично закріпили первинні військові навички з інженерної, тактичної та медичної підготовки. #НавчанняМолоді #діяльність_ТЦКтаСП

19:17 24.05.2024

Справились на відмінно!

Другий рік поспіль Міністерство освіти і науки України, Державна служба якості освіти спільно Українським інститутом розвитку освіти, Інститутом освітньої аналітики за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) проводять загальнодержавне моніторингове дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. Це моніторингове дослідження має на меті вивчення результатів навчання з математики та української мови учнів та учениць 6-х та 8-х класів. Цього року директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Земляна була залучена до проведення всеукраїнського дослідження. А почесна і дуже відповідальна місія прийняти участь у моніторингу випала освітянам та здобувачам освіти Малоперещепинського ліцею. Тестування відбувалося в два етапи : 14 -15 та 21-22 травня на платформі Всеукраїнської школи онлайн. Попри повітряні тривоги та, навіть, відключення світла злагоджений колектив ліцею справився з випробуваннями на відмінно. Дані, які опрацьовують під час моніторингу, є конфіденційними. Їх оприлюднят лише в узагальненому вигляді. Результати дослідження будуть використані для формування освітньої політики нашої держави.

14:53 24.05.2024