Вітаємо Вас на офіційному сайті Новосанжарської громади!

Звернення голови громади Супруна Геннадія Івановича:

Новосанжарський край – це мальовничий край з цікавими історичними витоками, багатим надбанням духовних та культурних цінностей минулого та сьогодення.Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу селищної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування. Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Новосанжарщини.На нашому сайті Ви знайдете безліч цікавої та корисної інформації. Формат сайту зручний у використанні. Швидко знайти потрібну інформацію допоможуть рубрики, кожна з яких містить властивий цьому розділу інформативний матеріал.Впевнений, що завітавши на наш сайт, Ви станете постійними читачами, тож бажаю Вам приємного перегляду і сподіваюсь на продуктивну співпрацю, адже тільки разом ми можемо зробити нашу громаду кращою!