Справились на відмінно!

Дата: 24.05.2024 14:53

Фото без описуДругий рік поспіль Міністерство освіти і науки України, Державна служба якості освіти спільно Українським інститутом розвитку освіти, Інститутом освітньої аналітики за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) проводять загальнодержавне моніторингове дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. Це моніторингове дослідження має на меті вивчення результатів навчання з математики та української мови учнів та учениць 6-х та 8-х класів. Цього року директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Земляна була залучена до проведення всеукраїнського дослідження. А почесна і дуже відповідальна місія прийняти участь у моніторингу випала освітянам та здобувачам освіти Малоперещепинського ліцею. Тестування відбувалося в два етапи : 14 -15 та 21-22 травня на платформі Всеукраїнської школи онлайн. Попри повітряні тривоги та, навіть, відключення світла злагоджений колектив ліцею справився з випробуваннями на відмінно. Дані, які опрацьовують під час моніторингу, є конфіденційними. Їх оприлюднят лише в узагальненому вигляді. Результати дослідження будуть використані для формування освітньої політики нашої держави.