Вітаємо наших волейболістів!

Дата: 22.05.2024 17:13

Фото без описуУ ліцеї №37 м.Полтав відбувся IV обласний етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» всеукраїнські шкільні ліги з волейболу» серед юнаків, в яких взяли участь п’ять кращих команд Полтавської області – переможці ІІІ етапу всеукраїнських змагань: команди Полтавського, Лубенського, Миргородського, Кременчуцького районів та команда-переможця закладів Полтавської міської ради. В напруженій боротьбі команда Новосанжарського ліцею посіла почесне друге місце та була нагороджена кубком, грамотами, медалями та солодкими призами від керівництва Полтавської обласної військової адміністрації. Вітаємо наших волейболістів з вдалим виступом і визначним досягненням! Бажаємо подальших перемог, продуктивних тренувань і сильного командного духу! Велика вдячність за підготовку спортсменів до змагань вчителю фізичного виховання Новосанжарського ліцею Олександру Дерев’янку та водію Валерію Коценку. Разом – до Перемоги!