Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Дата: 13.05.2024 16:34

Фото без описуТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ» (скорочено ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ») має намір отримати дозвіл иа викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об'єкту: автозаправний комплекс №29 (АЗК №29).

Ідентифікаційний код юридичної особи в СДРПОУ: 36324681.

Юридична адреса підприємства: 36008, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Кагамлика, 35, тел. +38(050)635-99-83, ел.пошта olеksandr.starikov@autotrans.ua.

Місцезнаходження об'єкта: Полтавська область. Полтавський район, емт Нові Санжари, вулиця Пролетарська, буд. 1-А.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Відповідно до пункту 3 статті 17 Закону України «Про оцінку виливу на довкілля» висновки державної екологічної експертизи, одержані до введення в дію цього Закону, зберігають чинність та мають статус висновку з оцінки впливу иа довкілля. Для об'єкту отримано Висновоки державної екологічної експертизи №04-08/911 від 07.03.2007 року.

Назва виду економічної діяльності об’єкта за КВЕД: 47.30 Роздрібна торгівля пальним (основний).

Основними виробничими процесами иа об’єкті, що супроводжуватимуться виділенням забруднюючих речовин буде прийом, зберігання і видача пального. Кількість джерел викидів на об’єкті, що розглядаються, становить 11 шт.

Річна кількість викидів забруднюючих речовин становить 1,7815 т, у тому числі: вуглецю оксид - 0,0035 т. вуглецю діоксид - 0,7861 т, метан - 0,00001407, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту |NO + N02]) - 0,000985 т, азоту(І) оксид (N20) - 0,000001 т, бутан - 0,298134 т, бензин (нафтовий,малосірчистий, в перерахунку иа вуглець) - 0,48647 т, вуглеводні насичені С1219 (розчинник РГІК-26511 та ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець - 0,007513 т, пропан - 0,198755 т.

Викиди забруднюючих речовин знаходитимуться в межах гранично-допустимих норм.

За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря об’єкт належить до 3 групи - об’єкти, які не входять до першої і другої групи.

На об’єкті підприємства не планується впровадження заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, тому що наданий час немає перевищень встановлених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Звернення громадських організацій та окремих громадян приймаються впродовж 30 календарних днів, від дати публікації інформації, 1 Іолтавською обласною (військовою) державною адміністрацією за адресою: 36014. Полтавська обл., м. Полтава, вул. Соборності, 45, тел. (0532) 56- 17-18.