Гуртуймося! Поборемо!

Дата: 26.04.2024 18:16

Фото без описуЧерез несприятливі погодні умови призначений на 20 квітня Всеукраїнський день довкілля в Новосанжарській громаді було перенесено на сьогодні, 26 квітня. Працювали колективи виконавчого комітету та фінансового відділу селищної ради, відділу освіти, територіального центру, дитячої школи мистецтв, публічної бібліотеки, селищного культурно-мистецького центру, центру соціальних служб, відділу соціального захисту, ДЮСШ, дитячих садків №1 «Сонечко», №2 «Лелеченька», Новосанжарського ліцею, ЦНАПу, КП «Джерело», відділу благоустрою селищної ради. Всього у Всеукраїнському дню довкілля взяли участь понад вісімдесят чоловік. Очолили працюючих селищний голова Геннадій Супрун і секретар селищної ради Таміла Музика. Впорядковувались території поблизу Каплички та парку «Батьки і діти третього тисячоліття», зони відпочинку біля пам'ятного знаку Мазепи, зони відпочинку на «Альтанці Св.Покрови», а у парку воїнів-інтернаціоналістів працюючі не лише прибрали прилеглу до пляжу зону, а й висадили понад 30 катальп, створивши тим самим катальпову алею. Натхнення і запал працюючих не збивали ні обсяги роботи, ані накрапаючий часом дощ. Вигрібали минулорічне листя, білили дерева, фарбували огорожі, лавочки, спилювали чагарники. Споглядаючи зроблене у День довкілля, мимоволі згадується давня українська приказка: «Гуртом і батька легше бити», а не те що ворога, - додамо від себе. Тож, гуртуймося! Поборемо!