Нова українська школа: відповідаємо на виклики

Дата: 24.04.2024 14:36

Фото без описуЗ 9 по 24 квітня 20 учителів початкових класів навчалися за програмою «Нова українська школа: відповідаємо на виклики». Навчання проводила регіональна тренерка-педагогиня Новосанжарського ліцею  Ірина                Татамірова. Актуальність Програми тренінгів визначається переходом закладів загальної середньої освіти до другого циклу початкової освіти, що і передбачає зміни в організації освітнього процесу, зумовлені віковими особливостями розвитку учнів. Мета навчань полягала у формуванні компетентностей учителів  початкових класів, необхідних для ефективної організації освітнього процесу в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти та Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». Педагоги працювали у формі дистанційного навчання в синхронному та асинхронному режимах, зустрічалися під час онлайн-конференцій та виконували завдання у створеному віртуальному класі Google Classroom. Учителі  разом із регіональною тренеркою-педагогинею Татаміровою І.О. розглянули чотири модулі: формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи; реалізація діяльнісного підходу у другому циклі початкової освіти; використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання і організація освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання. Учасники тренінгу після успішного складання залікового тесту отримають сертифікати встановленого зразка. Навчання тривало 60 годин, із них 40 годин – навчальні тренінги,             18 годин – самостійної роботи, 2 години триватиме залік. Працювали усі натхненно, творчо, креативно!