Благоустрій центрального кладовища

Дата: 18.04.2024 09:07

Фото без описуВ Новосанжарській громаді триває двомісячник чистоти та благоустрою. Сьогодні, незважаючи на похмуру прохолодну погоду, колективи виконавчого комітету та фінансового відділу Новосанжарської селищної ради, відділу освіти, центру професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсного центру, територіального центру, публічної бібліотеки, селищного культурно-мистецького центру, школи мистецтв, відділу соціального захисту, ДЮСШ, КП «Джерело» направили свої зусилля на благоустрій центрального кладовище. Очолили працюючих селищний голова Геннадій Супрун і секретар селищної ради Таміла Музика. Працівники дитячих садків № «Сонечко», №2 «Лелеченька», ДЗО «Колосок» прополювали троянди на розташованих неподалік клумбах. Приємно відзначити організованість і масовість робіт. Та, разом з тим, гірко бачити і занедбаність великої кількості могил і навіть, певних частин кладовища. Тому, крім подяки працюючим, хочеться ще раз закликати жителів громади, рідні й близькі котрих поховані на кладовищі. Не будьте байдужими! Зробіть свій посильний внесок в чистоту і благоустрій місця останнього спочинку наших земляків. Пам’ятайте, що лише спільними зусиллями нам вдасться перемогти ворога і побудувати розвинену громаду й розвинену країну!