Харківська письменниця Людмила Охріменко презентувала книгу про війну «Оскар»

Дата: 18.04.2024 08:59

Фото без опису17 квітня поціновувачі українського художнього слова мали змогу познайомитися із письменницею Людмилою Охріменко. Літераторка і волонтерка завітала до читальної зали Публічної бібліотеки Новосанжарської селищної ради із презентацією роману «Оскар», який у 2021 році визнано найкращим твором на воєнну тематику за версією міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Авторка не приховує втіхи, бо стала першою жінкою, яка отримала цю спеціальну відзнаку – доти у цій номінації перемагали лише чоловіки. Сюжет її роману засновано на реальних подіях. В основі твору – історія українського розвідника, який потрапляє в полон на початку 2015 року. Він пройшов катування і знущання, а ще нелегкий вибір – здатися чи все ж таки боротися до кінця. Було дуже цікаво, всі отримали масу позитивних емоцій та хорошу нагоду придбати книги із автографом авторки і зробити фото на пам’ять.