Міграційна служба Полтавщини: ID-картка та що потрібно знати

Дата: 15.04.2024 09:38

Фото без описуОтже нагадуємо, що ID-картка видається у разі:

1. досягнення 14-річного віку;
  2. втрати/викрадення паспорта:
  3. закінчення терміну дії паспорта;
  4. зміни інформації;
  5. виявлення помилки в інформації;
  6. непридатності паспорта до подальшого використання;
  7. присвоєння РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття;
  8. замість паспорта зразка 1994 року (якщо власник не вклеїв фото в паспорт протягом одного місяця після досягнення 25 або 45 років, з урахуванням особливостей дії воєнного стану в Україні);
  9. замість паспорта зразка 1994 року (за бажанням).

Зазначимо, що законодавство України не визначає кінцевої дати чинності паспортів громадянина України зразка 1994 року. Тобто, якщо Ваш паспорт-книжечка не має ніяких пошкоджень і містить актуальну інформацію - він є дійсним документом й обміняти його на ID-картку Ви можете за власним бажанням.

Разом з тим, звертаємо увагу, що ID-картка видається: - зі строком дії 4 роки особам віком від 14 до 18 років; - зі строком дії 10 років особам, яким виповнилося 18 років і більше.

Для оформлення ID-картки можна звернутися до будь-якого підрозділу Міграційної служби у Полтавській області, незалежно від місця реєстрації.

Додаткова інформація про необхідні документи, вартість послуги, перелік та графік роботи підрозділів є на офіційному сайті ДМС України https://dmsu.gov.ua/

Виникли питання - в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

УДМС у  Полтавській області