Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо усім нових перемог і сильного командного духу!

Дата: 11.04.2024 16:52

Фото без опису8 та 9 квітня у спортивних залах Новосанжарського ліцею проходив ІІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» всеукраїнські шкільні ліги з волейболу» серед учнів закладів загальної середньої освіти на 2023/2024 навчальний рік під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, в яких взяли участь юнаки та дівчата Новосанжарського навчального закладу.

Ці спортивні змагання проводяться відповідно до світового та європейського досвіду подібних заходів. Головна мета даного проекту – це створення атмосфери спортивного свята серед учнів закладів освіти Полтавського району, зміцнення здоров’я юнаків і дівчат, залучення їх до регулярних занять спортом, підвищення рівня майстерності юних дарувань та виявлення талановитих спорсменів. До спортивної «столиці» Полтавського краю прибули 10 кращих спортивних колективів юнаків та 8 команд дівчат з Полтавського району, які стали переможцями ІІ етапу даного турніру (переможці змагань місцевого рівня, у своїх громадах). На урочистому відкритті з вітальним словом до учасників звернулися селищний голова Геннадій Супрун, завідувач сектору освіти, культури і спорту Полтавської райвійськадміністрації Олена Червенчук та директор Новосанжарського ліцею Микола Решетило, які привітали присутніх зі спортивним святом, побажали миру, добра, вдачі, спортивного довголіття та перемог на спортивних аренах області, України та Європи. Але, перед тим як розпочати захід, спортсмени та гості турніру подякували нашим захисникам та захисницям, завдяки яким ми маємо змогу жити повноцінним життям і проводити спортивні та культурні заходи, схилили низько голови перед пам’яттю і подвигом славних синів України – наших земляків та всіх загиблих в боротьбі за наше мирне майбутнє та вшанували їх хвилиною мовчання. Щодо самого турніру, то, здолавши своїх однолітків, наші дівчата та юнаки, як переможці турніру, вибороли честь брати участь в наступному етапі змагань, які проходили 10 квітня на спортивній базі Розсошинського ліцею та ліцею № 17 міста Полтави. У фінальній частині ІІІ етапу взяли участь по 4 кращих спортивних колективи юнаків та дівчат Полтавського району. Подолавши однолітків з Чутового, Біликів та Котельви з рахунком 2:0 новосанжарці стали переможцями змагань та отримали від організаторів турніру почесні грамоти, медалі та спортивний кубок з емблемою змагань. Дівчата ж, зазнавши лише однієї поразки від спортивного ліцею з Терешків, посіли почесне 2 місце і також були відзначені кубком, грамотами та медалями. Три дні змагань принесли усім цікаві враження та неповторні емоції. «Для всіх нас Всеукраїнська шкільна ліга «Пліч-о-пліч» стала дуже важливою, адже такі змагання виховують розуміння важливості ведення здорового способу життя, розвивають в молоді силу духу, формують її національний характер та вчать берегти, цінувати й примножувати найкращі спортивні традиції нашого великого українського народу», - зазначали учасники змагань. Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу! Велика вдячність за підготовку спортсменів до змагань вчителю фізичного виховання Новосанжарського ліцею Олександру Дерев’янку, за організацію турніру директору Новосанжарського ліцею Миколі Решетилу, директору КНП «Новосанжарський Центр ПМСД» Вікторії Ткаченко, за якісне перевезення до місця змагань відділу освіти селищної ради, директору Малокобелячківського ліцею Зої Васюті і особлива вдячність водію Михайлу Підопригорі, який став своєрідним талісманом наших спортсменів, так як приносить одні перемоги. Разом – до Перемоги!