Герої не вмирають! Слава Герою!
Сьогодні, 11 квітня, наш земляк, щирий патріот і людина непідкупної гідності й великого почуття обов’язку, зовнішній пілот безпілотних літальних апаратів, солдат РУКАС ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ мав би святкувати свій 29-й рік народження. Не судилося…Клята війна забирає найкращих… Саме таких, яким був Рукас Дмитро. Людина необмеженої енергії і різноманітних місць її застосування, широких пізнань і постійного їх розширення, бажання діяти і реальних дій у всьому. Серед чотирьох синів дружньої родини Яніни Шандорівни і Сергія Миколайовича був найстаршим. Добре навчався, займався спортом. Із відзнакою закінчив Харківський авіаційний інститут і став магістром у галузі двигунів внутрішнього згорання. Багато читав, експериментував, вивчав. Разом із друзями започаткував власну справу й упевнено йшов до успіху. Дмитро умів розподілити час таким чином, що у вирі бурхливого життя знаходив можливість щиро поговорити з батьками, дати правильні настанови молодшим братам, навідати люблячих дідусів і бабусь, обійняти кохану дружину Юлію і люблячого синочка Артемчика, спілкуватися з друзями, однокласниками, однодумцями, знайомими і соратниками. У перші дні повномасштабного вторгнення Дмитро Сергійович влився в ряди добровольчого загону місцевої тероборони, разом із поліцейськими офіцерами громади патрулював вулицями селища, оберігаючи спокійний сон його мешканців. Молодий чоловік мав обширні знання в питаннях військової стратегії і тактики, любив зброю, вмів правильно з нею поводитись і передавав свої вміння і знання іншим. Чітко усвідомлював ризики військової служби в період війни, та це не зупинило Дмитра на півдорозі до військкомату. «Хто, як не я», - вважав він і вже у квітні 2023 року воював в найгарячіших точках у складі діючої армії. В запеклих боях, в скрутних ситуаціях воїна берегли янголи-охоронці. Та 12 листопада 2023 року їх не виявилося поряд … Погасла зоря чесної, порядної людини, справжнього чоловіка і патріота. Щирі співчуття родині та близьким. Нехай добрий, світлий спомин про РУКАСА ДМИТРА СЕРГІЙОВИЧА стане сильнішим за смерть, адже, Герої не вмирають! Слава Герою!