Дата: 02.04.2024 13:50

Фото без опису

про організацію та проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Новосанжарської селищної територіальної громади в населених пунктах с.Руденківка, с.Великі Солонці, с.Дубина, с.Клюсівка, с.Пологи-Низ, с.Зачепилівка

Організатор конкурсу: виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради (39300, Полтавська область, селище Нові Санжари, вул.Центральна,23).

Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради від    02 квітня 2024 року №   85  «Про організацію та проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Новосанжарської селищної територіальної громади в населених пунктах с.Руденківка, с.Великі Солонці, с.Дубина, с.Клюсівка, с.Пологи-Низ, с.Зачепилівка

.

Місце, дата та час проведення конкурсу:

- місце: вул.Центральна, 23, селище Нові Санжари, Полтавська область в приміщенні Новосанжарської селищної ради Полтавського району Полтавської області в конференц-залі на третьому поверсі;

- дата: 07 травня   2024 року;

- час: о 14 годині 00 хвилин.

Для отримання детальної інформації щодо подання конкурсних пропозицій та умов надання послуг із збирання та перевезення побутових відходів слід звертатися у відділ архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради за телефоном 3-14-95,                                         mega-upravlinnya@ukr.net, начальник відділу, головний архітектор  Рукас Наталія Володимирівна.

Очікуваний (прогнозний) економічно обґрунтований розрахунковий рівень тарифів на збирання та перевезення побутових відходів:

Діючі тарифи на послуги із збирання та перевезення побутових відходів для населення затверджені рішенням виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради від 24 лютого 2023 року № 67 у розмірі:

- на одне домогосподарство в місяць - 25,0 грн;

- для населення, бюджетних установ та інших споживачів - 203,59 грн за 1 м³ з урахуванням ПДВ.

Очікуваний (прогнозний) рівень тарифів на рівні діючих (скоригований) тариф введений в дію з 01 березня 2023 року.

Основні вимоги (у разі необхідності одна або декілька додаткових) до учасників конкурсу з урахуванням кваліфікаційних вимог, визначених у критеріях відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам (далі кваліфікаційні вимоги)

Оголошення проведення конкурсу