Звіт депутата Новосанжарської селищної ради восьмого скликання Жильченка Володимира Анатолійовича про депутатську діяльність у 2023 році

Дата: 28.03.2024 09:59

Фото без опису

Звіт депутата Новосанжарської селищної ради Полтавської області Жильченка Володимира Анатолійовича

обраний на місцевих виборах від Полтавської  обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»,

за 2023 рік

Контактні дані:

Місце роботи, посада: Лелюхівська гімназія Новосанжарської селищної ради Полтавської області, директор

Посада у Фракції:

Адреса громадської приймальні: 39363, вул. Жовтнева, 27, с. Лелюхівка Полтавського району Полтавської області

Приймальні дні: Пн-Пт

Контактний телефон: 380506636848

1. Зустрічі із громадянами:

За звітний період мною прийнято 36 громадян, проведено 5 зустрічей з мешканцями виборчого округу.

Місце та час зустрічі

Тематика зустрічі

Приблизна

кількість

присутніх

на зустрічі

громадян

Лелюхівська гімназія

Соціальний стан сімей, в яких проживають діти пільгових категорій: проживання, харчування, забезпечення

Лелюхівський сільський будинок культури

Організація допомоги та умов проживання для внутрішньо переміщених осіб. Залучення дітей внутрішньо переміщених осіб до очного навчання в 2023-2024 н.р.

Адміністративна будівля Лелюхівського старостату

Організація і координація роботи волонтерів

Лелюхівська гімназія

Зайнятість та безпека дітей під час літніх канікул

Центр с.Лелюхівка

Благоустрій с. Лелюхівка

Отримано 3 заяви та скарги, з них колективних 1.

Вирішено заяв та скарг особисто депутатом 3.

1. Діяльність у раді:

Відвідано 10 сесій ради з 10, що складає 100%.

Прийнято  785 рішень ради.

Здійснено виступів на сесії (з трибуни, з місця) 3 .

Обраний до складу постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту, голова комісії.

Відвідано 10 засідань постійної комісії із загальної кількості 10, що складає 100 %.

Комісією розглянуто всі заяви та звернення, які надходили.

Брав участь у обговоренні на підготовці проєктів рішень ради, які були включені в повістки денні засідань комісії.

Підготовлено та надіслано 2 звернення.

Підготовлено та подано 1 запит, з них підтримано радою 1, що складає 100%.

1. Діяльність в окрузі.

За звітний період виконано наступні передвиборчі обіцянки та вирішені

наступні проблеми:

Допомога малозабезпечиним сім’ям в отриманні матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань і покращення житлових умов; створення умов для укриття громадян під час повітряної тривоги; проблема ремонту доріг в с.Лелюхівка та Забрідки; визначені об’єкти, внесені в план розвитку громади

За звітній період зроблено для допомоги ЗСУ, ТрО, ДФТГ, переселенцям, організації гуманітарної допомоги наступне:

Організація та безперервна волонтерська робота здобувачів освіти та працівників Лелюхівської гімназії, жителів с.Лелюхівка для допомоги ЗСУ, ТрО, ДФТГ (плетіння маскувальних сіток, пошив «розгрузок», збір продовольчих та непродовольчих товарів), співпраця з волонтерами для доставки благодійгої допомоги воїнам ЗСУ. Надання моральної та психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам, створення умов для тимчасового перебування,навчання дітей, обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян

За звітний період, мною, як депутатом селищної ради надавалась допомога у вирішенні проблемних питань щодо наведення належного санітарного стану та благоустрою території сіл, сільських кладовищ Лелюхівського старостинського округу.

Проводилась організаційна та роз’яснювальна робота щодо освітлення, використання електроенергії, забезпечення вимог під час комендантської години в умовах воєнного стану).

Допомога сім’ям, які потрапили в складні життєві обставини, громадянам з інвалідністю, одиноким у вирішенні соціальних проблем.

Використав право надання депутатом матеріальної допомоги жителям округу на лікування.

Участь у заходах, які проводились на території Лелюхівського старостинського округу та у смт Нові Санжари.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Переглянути звіт