Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці Збройних Сил України!

Дата: 14.03.2024 08:27

Фото без описуПрийміть щирі вітання зі святом, яке втілює доблесть і героїзм нашого народу – Днем українського добровольця.

У непростий для країни час ви згуртувалися і стали на захист рідної землі, аби пліч-о-пліч з військовослужбовцями Збройних Сил України продовжувати боронити українську землю і на місцях викорінювати прояви сепаратизму. Ви, Герої України, які прийняли бій і вистояли. Завдяки вашому патріотизму, мужності та жертовності вдалося не допустити швидкого просування ворога по нашій землі. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони назавжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам'ять!

Шановні Герої-добровольці, військовослужбовці, дорогі наші земляки! Мирного неба над Україною, міцного здоров’я вам та вашим родинам, добробуту, витримки та стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові. Нехай жодне серце не зупиниться на полі бою, а Господь захищає від ворожої кулі та допоможе перемогти у війні! Нехай любов до Батьківщини та людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України! Низький уклін та щира вдячність усім Воїнам-добровольцям! Ми віримо у вашу силу – силу нескорених.

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН