Вічна та світла пам’ять Герою!

Дата: 05.03.2024 07:37

Фото без опису5 березня ми із скорботою в серці поминаємо нашого земляка, військовослужбовця, старшого солдата, заступника командира бойової машини, навідника-оператора другого механізованого відділення першого механізованого взводу першої механізованої роти військової частини А 2962 ГОРБУНКОВА ОЛЕКСІЯ ГРИГОРОВИЧА.

Народився Олексій 24 липня 1996-го. Загинув у 25… Що, здається, він міг побачити в тому житті? Хоча побачив багато, бо найважливіше. Побачив материнську любов, батьківські поради, підтримку друзів, посмішку коханої, народження сина, повагу бойових побратимів та міцність солдатської дружби, усвідомлення обов’язку захищати рідну Україну.

Неодноразово приймав участь в АТО та ООС на території Луганської та Донецької областей.

Мужній, відважний, хоробрий…Саме тому, нагороджений медаллю «За участь в АТО».

З моменту повномасштабного вторгнення росії на територію України Олексій опинився в самому центрі пекла – в місті Маріуполь, де щохвилини героїчні захисники перебували на межі життя і смерті. На початку березня 2022 року життя ГОРБУНКОВА ОЛЕКСІЯ ГРИГОРОВИЧА обірвалося.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Вічна та світла пам’ять Герою!

Герої не вмирають! Вони йдуть боронити Україну в інших вимірах.