Вічна та світла пам’ять Герою! Герої не вмирають, вони продовжують боронити нас з небес!

Дата: 27.02.2024 08:31

Фото без опису27 лютого ми із скорботою в серці поминаємо нашого земляка, військовослужбовця, старшого солдата, механіка-водія 1-шої окремої танкової Сіверської бригадиводій танка ТИЩЕНКА ІГОРЯ В’ЯЧЕСЛАВОВИЧА, який загинув два роки тому, захищаючи рідну землю від навали російського окупанта.

Народився Ігор 22 липня 1980 року у с. Клюсівка. У рідному селі навчався у початковій школі, потім продовжив навчання у Дубинівській 9-річній школі. Закінчив Кобеляцьке професійно-технічне училище за спеціальністю тракторист - машиніст.

Трудову діяльність розпочав на хлібзаводі та згодом працював на різних роботах, але вирішив все ж таки присвятити себе захисту України.

З серпня 2014 року по вересень 2015 року проходив військову службу у навчальному центрі «Десна».

У 2019 році пішов служити за контрактом до військової частини у Чернігові та приймав участь у Операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Важко, гірко і боляче усвідомлювати втрату таких героїв, яким був ТИЩЕНКО ІГОР В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ.

Щирі співчуття родині: батькам Любові Кирилівні та В’ячеславу Анатолійовичу, дружині Євгенії, сину Кирілу.

Вічна та світла пам’ять Герою!

Герої не вмирають, вони продовжують боронити нас з небес!