Герої не вмирають!

Дата: 11.02.2024 09:34

11 лютого наш земляк, військовослужбовець Збройних Сил України ЧУМАЧЕНКО РОМАН СЕРГІЙОВИЧ мав би святкувати свій 23-й рік народження.

Не судилося…Його молоде життя два роки тому обірвала війна…

Роман був веселим, енергійним, працьовитим, товариським, не байдужим до чужої біди і до долі країни. Саме тому, не ухиляючись від громадянського обов’язку, як і належить чинити справжньому чоловіку і патріоту своєї країни, пішов служити до лав Української армії, де гідно себе проявив.

Смерть Романа – це вічний біль рідних, близьких, друзів, однокласників. Це непоправна втрата для українського суспільства, для кожного з нас і всієї Новосанжарської громади.

Нехай же добрий, світлий спомин про захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в нашій пам’яті

Царство Небесне і Вічна пам’ять тобі Романе.

Герої не вмирають!