Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!

Дата: 11.02.2024 09:31

Зональні змагання з баскетболу 3х3

8 лютого у спортивній залі Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка відбулися зональні змагання VI Гімназіади Полтавщини з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат 2006-2008 років народження Новосанжарського та Руденківського ліцеїв Новосанжарської селищної ради.

Змагання були проведені в рамках обласної Гімназіади серед закладів загальної середньої освіти. У першій зустрічі команда юнаків здолали одноліток з Нехворощанської громади - (3:0) та Котелевської громади - (2:1). Наступний поєдинок наші спортсмени програли команді Білицької громади - (6:0). Але все ж таки гарний результат показали юнаки, виборюючи III місце в команди Решетилівської громади. Це вдалося зробити з рахунком 8:5.

Під час ігор гравці нашої громади проявили неабиякий характер, прагнення до перемоги і команда юнаків зайняла III місце в Полтавському районі.

Команда Новосанжарської територіальної громади нагороджена грамотою Полтавського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту за III місце у зональних змаганнях серед юнаків VI Гімназіади Полтавщини з баскетболу 3х3 (VI зона). Тренер спортсменів - Максим ПОДОВЖНІЙ.

Команда дівчат 2006-2008 років у змаганнях поступилася юним спортсменкам Полтавської ДЮСШ № 2 (11:1) та Бутенківської громади (4:3), не вийшовши до наступного туру змагань.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!