Новосанжарська громада продовжує втілювати систему роздільного збору сміття

Дата: 07.02.2024 14:39

Продовжуємо втілювати систему роздільного збору сміття, збільшуючи кількість контейнерів для пластикових пляшок і розширюємо територію збирання пластику.

Донедавна пластикові пляшки збирали у Нових Санжарах, Малій Перещепині, Кунцевому.

Цього тижня по одному контейнеру встановлюємо у Стовбиній Долині, Судівці, Супротивний Балці, Поповому, Великому Кобелячку, Кунцевому, Малому Кобелячку, Малій Перещепині, Пристанційному, Пологах, Великих Солонцях, Дубині, Клюсівці, Зачепилівці, по два - у Лелюхівці, Старих Санжарах та три - у Руденківці. Розташовуємо контейнери у місцях з найбільшим трафіком.

У планах - встановлення таких контейнерів і в інших селах.

Щиро сподіваємось на вашу екосвідомість!

Зробимо нашу громаду чистішою разом! 🌿