Космічні фантазії

Дата: 07.02.2024 14:12

Вихованці Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у обласному заочному конкурсі «Космічні фантазії» у номінаціях: образотворче мистецтво та декоративно-прикладне мистецтво. Це: Королько Софія (керівник Вікторія Шіпова), Чорнобай Артем (керівник Тетяна ДУДКА), Плішкін Вадим, Бабенко Оля (керівник Мар’яна ПЛІШКІНА), Скубій Максим, Міценко Аліса, Скрипка Єлізавета, Скляр Олександра, Коломієць Катерина, Швидка Аделіна, Мокляк Вероніка, Шаповал Анжела (керівник Людмила СЛАБКА).

На конкурс було підготовлено 12 робіт. З них зайняли 1 місце – 5 робіт, 2 місце – 5 робіт, 3 місце – 2 роботи.

Роботи Шаповал Анжели та Коломієць Катерини (керівник Людмила СЛАБКА) набрали найбільшу кількість балів і направляються на  Всеукраїнський конкур Космічні фантазії в місто Київ.

Вітаємо вихованців та їхніх керівників з ПЕРЕМОГОЮ!