Вічна пам’ять і слава Герою!

Дата: 07.02.2024 08:27

Сьогодні минає рік від дня тяжкої непоправної втрати військовослужбовця Збройних Сил України, командира розвідувального взводу І стрілецького батальйону в/ч А 1302, старшого лейтенанта ПОЛЯЦЬКОГО ДМИТРА ОЛЕГОВИЧА.

Фаховий військовий, ДМИТРО ОЛЕГОВИЧ після звільнення зі служби, займався мирними й важливими для кожного чоловіка справами. Працював, виховував своїх дітей, кохав, мав далекосяжні плани на майбутнє, які жорстоко зупинила війна.

24 лютого 2022 року чоловік звернувся у військкомат і став на захист Батьківщини, адже вважав недопустимим для себе стояти осторонь в той час, коли країна потребує його допомоги. Брав участь в обороні Києва потім були Ізюм, Бахмут, Соледар.

7 лютого 2023 року під час виконання військового завдання обірвалося його життя.

Сумуємо і розділяємо біль втрати з рідними і близькими захисника!

Вічна пам’ять і слава Герою!