Вічна і світла пам’ять герою! Героям Слава!

Дата: 06.02.2024 08:27

Сьогодні ми із скорботою в серці поминаємо жителя смт.Нові Санжари мужнього воїна і патріота МОКЛЯКА ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА, який віддав своє молоде життя за Україну, за її майбутнє, за майбутнє кожного з нас.

6 лютого 2015 року, у ході бойових дій у зоні АТО, Олександр Сергійович загинув. Йому назавжди лишилось 28…

Кажуть, час найкращий лікар. Та, навіть він безсилий перед вдячною пам’яттю рідних, друзів, бойових побратимів, односельців, усіх, хто знав МОКЛЯКА ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА, любив і шанував.

Вічна і світла пам’ять герою! Героям Слава!