Чарівний винахід від Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості

Дата: 06.02.2024 08:14

Саме під такою назвою відбувся 1 лютого на базі Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості І етап VІ обласного конкурсу дитячої казки. Проводиться він щорічно з метою виявлення та підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, сприяння розвитку української мови через призму художньої казки, становленню національної свідомості та здатності до творчої самореалізації обдарованих дітей. Завданням конкурсу є розвиток письменницьких та комунікативних здібностей, творчого нестандартного мислення й креативності літературно обдарованої молоді, заохочення дітей до написання казок, виявлення й підтримка юних авторів.

У конкурсі в трьох вікових категоріях взяли участь 11 юних казкарів нашої громади із семи загальноосвітніх закладів: І вікова категорія (10-12 років) – 5 учасників, ІІ вікова категорія (13-15 років) – 4 учасники, ІІІ вікова категорія (16-18 років) – 2 учасники.

Члени журі відзначили цікаві сюжети, яскраві художні образи, оригінальні підходи до сюжетів, оригінальне трактування сучасних подій.

Переможці й учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами відділу освіти Новосанжарської селищної ради.

Переможцем І вікової категорії стала Вікторія Марусич, учениця 5 класу Старосанжарської гімназії, ІІ вікової категорії – Анастасія Ліске, учениця Дубинівської гімназії.

Кожен бажаючий, якщо, звичайно, до цього має хист, відтепер зможе стати справжнім казкарем.

Вітаємо юних «казкарів» та бажаємо подальших літературних злетів!