Змагання волейболістів. Вітайте кращих!

Дата: 29.01.2024 14:05

У суботу, 27 січня, в спортивних залах Новосанжарського ліцею в шосте відбувся турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам’яті Олександра Григоровича Рябухи, організатора та капітана команди «Кооператор» Новосанжарського районного споживчого товариства, яка ще в далекі 80-ті неодноразово ставала чемпіоном Новосанжарського району, володарем кубка району, переможцем турнірів, присвячених пам’яті Івана Гавриша, Анатолія Герченка, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, виводу військ з Афганістану.

Перед початком змагань всі присутні подякували нашим захисникам та захисницям, завдяки яким є можливість проводити подібні спортивні заходи та схилили низько голови перед пам’яттю і подвигом славних синів України – наших земляків та всіх загиблих в боротьбі за наше мирне майбутнє та вшанували їх хвилиною мовчання.

З вітальним словом до спортсменів звернувся Олександр Рябуха, який привітав учасників зі спортивним святом, побажав всім миру, добра, здоров’я, спортивного довголіття, нових спортивних досягнень та перемог.

У змаганнях взяли участь 8 команд з Нових Санжар, Полтави, Біликів та Решетилівки, які були поділені на 2 групи, де спортсмени змагалися по круговій системі. У 1-ому залі волейболісти ВК «Решетилівка» обіграли команди «Фенікс» Полтава, ветеранів «СНС Полтава» та «Топтуни» Полтава з одинаковим рахунком 2:0 та посіли 1 місце в групі, а в 2-ому залі команда ДЮСШ №2 міста Полтави перемігши команди «Студент» Нові Санжари та «ЛІМ Полтава» з рахунком 2:0 та поступившись волейболістам з Біликів 2:1, також посіли 1 місце в групі. То ж у грі за 1 місце змагалися ВК «Решетилівка та ДЮСШ №2 з Полтави. У дуже цікавій, напруженій та видовищній грі сильнішими були решетиляни, які й стали переможцями турніру. У матчі за 3 місце зійшлися досвідчені спортсмени «СНС Полтава» та молода, хоча й досить амбіційна збірна Білицької громади, в якому перемогу святкували ветерани Полтавського волейболу з рахунком 2:0. Команда переможець, ВК «Решетилівка», була відзначена кубком та спортивною грамотою Новосанжарської територіальної громади, команди-призери (ДЮСШ №2 та «СНС Полтава») – спортивними грамотами та оплесками вдячних вболівальників. За результатами усіх ігор були визначені кращі гравці змагань. Ними стали: Андрій Горбатюк та Євген Лісовий з Решетилівки, Назар Запорожан (ДЮСШ №2 міста Полтави) та один з кращих волейболістів Полтавського волейболу, який взяв участь у всіх 6 турнірах пам’яті Олександара Рябухи - Юрій Керекелиця.

Від спортсменів-учасників турніру та великої аудиторії вболівальників велика вдячність за організацію спортивного свята директору Новосанжарського ліцею Миколі Решетилу, вчителю фізичного виховання та тренеру ДЮСШ з волейболу Олександру Дерев’янку, Олександру і Андрію Рябухам та їх сім’ям.