Шановні жителі Новосанжарської громади!

Дата: 29.01.2024 09:07

29 січня ми віддаємо шану пам’яті Героям Крут – українським студентам, які у 1918 році загинули, намагаючись зупинити під Києвом наступ більшовицької армії. Ця трагічна подія стала символ патріотизму і жертовності української молоді в боротьбі за незалежну Україну, прикладом безмежної любові до рідної землі, відповідальності за її долю та готовності стати на її захист.

І якщо ще донедавна ми згадували про Крути як про непересічну історичну подію, то сьогодні нерівна битва понад сторічної давнини стала прикладом для сучасного покоління, яке відстоює незалежність Української держави у російсько-українській війні. А ще – приводом переосмислити історичні події та зробити правильні висновки.

Українці знову змушені давати відсіч військовій та інформаційній агресії, знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв. І знову майже через сотню років українські бійці демонструють надзвичайно високий патріотизм, повторюючи подвиг героїв під Крутами.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Віддаємо шану нашим захисникам, які сьогодні стоять на сторожі кордонів Української держави.

Щиро вірю: мир повернеться в Україну! Україна буде вільною, заможною європейською державою!

Вічна шана Героям!

Слава Україні!