У День відзначення Соборності України

Дата: 22.01.2024 13:59

Сьогодні, у День відзначення Соборності України, селищний голова Геннадій Супрун, начальник Медичного центру «Нові Санжари» НГУ, підполковник Валерій Губа разом із заступником, майором Віталієм Завалюком, методистом Оленою Демченко, керівним складом апарату та працівниками виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради, хвилиною мовчання вшанували патріотизм й мужність наших співвітчизників, які в минулому і в тяжкі часи сьогодення боролись за цілісність і єдність України, захищали демократичні цінності, права і свободи людей та їх європейський вибір. Вшанували всіх українських воїнів, які полягли у війні проти російського ворога та здійснили покладення гірлянд і квітів до Дошки пошани, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та пам’ятника Т.Г.Шевченку.