Шановні жителі Новосанжарської громади!

Дата: 22.01.2024 13:53

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

22 січня 105 років тому на Софійському майдані в Києві відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день неодноразово нагадує нам, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

І хоч як не прагне ворог роз’єднати нас і поневолити, зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні.

Вірю, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші захисники, воїни Збройних сил України, волонтери, медики залишиться непорушною. Адже єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших славних предків. Тож, давайте прикладемо всіх зусиль і збережемо цей скарб.

Шановні земляки!

Бажаю всім нам миру, злагоди, мудрості і почуття єдиної родини, особистих і суспільних досягнень та мирного неба над головою. Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у справі розбудови соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила. І разом – ми сильніші.

Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату країну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН