ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР РЕАЛІЗУЄ ПРОЕКТ DECIDE

Дата: 20.01.2024 13:41

У межах впровадження Швейцарсько-українського проекту DECIDE - "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" Інклюзивно-ресурсний центр Новосанжарської селищної ради (керівник - Черненко Оксана Вадимівна) провів презентацію нового обладнання, яке було придбано за кошти гранту.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року DECIDE визнав Новосанжарську громаду переможцем конкурсу грантів у галузі освіти. Як результат, Інклюзивно-ресурсний центр нашої громади отримав грант в розмірі 130 тис. грн. Слід зазначити, що умовами конкурсу була наявність угоди про міжмуніципальне співробітництво. Таку угоду в минулому році було укладено між Новосанжарською та Білицькою громадами.

На базі Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новосанжарської селищної ради відбулася дружня зустріч делегацій Новосанжарської та Білицької територіальних громад на чолі із їх очільниками Геннадієм Супруном і Миколою Скрильником у межах співробітництва територіальних громад у сфері освіти, а саме: створення умов на здобуття освіти дітьми з особливими освітніми потребами та підведено підсумки по реалізації першого етапу грантової угоди по реалізації Швейцарсько-українського проекту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», що фінансується Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку і співробітництва.

Під час зустрічі було продемонстровано можливості нового обладнання для роботи мобільної реабілітаційної кімнати та обговорено стратегію співробітництва територіальних громад по співфінансуванню Інклюзивно-ресурсного центру у 2024 році.