До відому жителів територіальної громади!

Дата: 18.01.2024 10:31

Державна дослідна станція птахівництва НААН, здійснює  наукове забезпечення  та супровід усіх провідних напрямків птахівництва, у тому числі навчання  та консультативну  підтримку фермерських і присадибних господарств, які вирощують зернові, виробляють корми  та кормові добавки, утримують птицю або тільки планують займатися цією справою. Дослідна станція зберігає єдину в світі колекцію вітчизняного генофонду курей та індиків, які в різні часи були створені вітчизняними селекціонерами – генетиками і розповсюджують її на всі регіони України.

В рамках співпраці Державна дослідна станція птахівництва пропонує проведення інформаційно – розяснювальної кампанії з питань птахівництва з громадянами та фермерськими господарствами. На початковому етапі  Вони мають за мету на волонтерських засадах провести безкоштовне (одне) первинне навчання для підвищення зацікавленості населення  у виробництві продукції птахівництва.

Завдяки виїздним навчальним семінарам – тренінгам жителі громади  зможуть здобути нові знання  та практичні поради з питань особливостей вирощування курчат та утримання курей у власних домогосподарствах, поліпшення продуктивності та безпечності вирощування птиці.

У разі зацікавлення жителів громади у проведені зустрічі з працівниками Державної дослідної станції птахівництва НААН для запису  на безкоштовне (одне) первинне навчання  у виробництві продукції птахівництва,  прохання  записатися за номером                (0534) 3-40-82.