Всеукраїнські учнівські олімпіади

Дата: 10.01.2024 14:47

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році, в якому взяв участь 181 учень із 10 закладів загальної середньї освіти Новосанжарської громади.

За підсумками фахових журі 97 учнів визнано переможцями олімпіад з 13 навчальних предметів, з них І місць завоювали 34 учні, ІІ місць 35 учнів, ІІІ місць 28 учнів. Переможці будуть нагороджені грамотами відділу освіти Новосанжарської селищної  ради та грошовими винагородами.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)