Психологічна підтримка педагогів
Сьогодні, 9 січня, в рамках проєкту «Зупинка Я», що реалізується ГО ЦДП «Confidence» за підтримки дитячого фонду ООН Unicef та фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID у Новосанжарському закладі дошкільної освіти N2 «Сонечко» відбувся дуже актуальний, цікавий і корисний захід для вихователів. Педагогічні працівники вчилися справлятися зі стресами, долати труднощі, знаходити власні резерви та ресурси для повноцінного життя в нашому нелегкому сьогоденні.
Учасники дякували психологині Яніні Шабановій та директорці Наталії Лисенко за ініційований та майстерно проведений тренінг «Емоційне вигорання під час війни. Техніки самодопомоги та відновлення». Педагогічні працівники отримали такі необхідні знання, навички та інструменти для збереження свого здоров’я, психоемоційного стану, можливість віднаходити ресурсні джерела та підтримувати інших.