Хліб – найбільший скарб

Дата: 03.01.2024 14:31

Учні та педагогічні працівники Малоперещепинського ліцею ім. М.А. Клименка та Великокобелячківської гімназії взяли участь у Всеукраїнському родинному конкурсі-виставці «Хліб – найбільший скарб», до 90-ої роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 15.12.2023 № 98 «Про підсумки Всеукраїнського родинного конкурсу-виставки «Хліб – найбільший скарб» дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді нагороджено:

1. Педагогів та учнів Малоперещепинського ліцею ім. М.А. Клименка:

1) Родину Керекелиці Максима, учня 1 класу за зайняте І місце у номінації «Українська паляниця».

2) Родини Лимана Івана, учня 10 класу, Колодяжної Вікторії, учениці 2 класу, Вертилецької Єлизавети, учениці 5 класу за зайняте ІІІ місце у номінації «Українська паляниця».

3) Родини Шевченко Тіни, учениці 6 класу, Двірника Станіслава, учня 7 класу, Охріменко Єлизавети, учениці 9 класу, Кошового Миколи, учня 8 класу за зайняте І місце у номінації «Хліб загального вжитку».

4) Родини Співак Софії, учениці 5 класу, Федорової Маргарити, учениці 9 класу, Лимана Івана, учня 10 класу за зайняте ІІ місце у номінації «Хліб загального вжитку».

5) Родину Бутка Гліба, учня 1 класу за зайняте ІІІ місце у номінації «Хліб загального вжитку».

6) Соломко Вікторію Едуардівну, вчителя мистецтва за зайняте ІІІ місце у номінації: «Хліб спеціального призначення: лікувально-профілактичний».

2. Педагогів та учнів Великокобелячківської гімназії:

1) Лужанську Нелю, класного керівника 4 класу за зайняте І місце у номінації «Хліб спеціального призначення: лікувально-профілактичний».

2) Родини Білоцерковця Романа та Вовка Тимура, учнів 4 класу за зайняте ІІ місце у номінації «Українська паляниця».

3) Родину Іващенка Богдана, учня 4 класу за зайняте ІІ місце у номінації «Хліб загального вжитку».

4) Родину Олефір Анни, учениці 3 класу за зайняте ІІ місце у номінації «Хліб до різдвяно-новорічних свят «Хазяїн», «Василь», «Йорданський».

Вітаємо учнів та педагогічних працівників з Перемогою!