Що таке унікальний номер запису в ЄДДР? - Міграційна служба Полтавщини відповідає на актуальне запитання від громадян

Дата: 02.01.2024 15:12

У громадян часто виникає питання, що таке унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та де його знайти на паспорті громадянина України в формі картки. Тож, інформуємо, що унікальний номер запису в реєстрі (УНЗР) знаходиться на титульній стороні ID- картки з правого боку знизу (над номером паспорта).

УНЗР - це цифровий, незмінний ідентифікатор людини, який допомагає швидко та достовірно встановити особу. Він складається з послідовності восьми та п'яти цифр, які розділені символом «-». Перші вісім цифр - це дата народження особи у форматі - рік народження, місяць та дата. Далі йде чотиризначний код від 0001 до 9999. Остання цифра контрольна та унікальна. Для її обчислення використовується метод розрахунку контрольних цифр } машинозчитуваній зоні паспортів за спеціальною формулою.

УНЗР присвоюється при оформленні одного з біометричних документів, чи то ID-картка, чи то паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Унікальний номер запису в реєстрі є незмінним протягом усього життя (не змінюється у разі зміни прізвища, імені або будь-яких інших відомостей).

Виникли питання - в Управлінні міграційної служби Полтавщини працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969 та офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук haps: //ww w. facebook. com/udm sp 1/, за якими можна отримати актуальні консультації.

УДМС у Полтавській області